W najbliższą niedzielę na Dancingu Międzypokoleniowym wystąpią warszawscy raperzy!

Impreza ta odbędzie się w stołecznym Wilanowie – Lake Park Wilanów. Poprowadzą ją Dj Roman i Dj Andrzej, a głównymi gwiazdami będą reprezentanci JWP/BC (Ero, Łajzol, Kosi, Siwers, Dj Falcon1).

Start: 17:00

Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!

WSTĘP DARMOWY – na hasło: Dancing Międzypokoleniowy

Poniżej oficjalne info od organizatora:
Już 4 czerwca, odwiedzimy bardzo lubiany przez nas, Lake Park Wilanów, by jako Dancing Międzypokoleniowy rozkręcić balangę, w trakcie której będzie się można poopalać, potańczyć, wypić pysznego drinka i spróbować sił na wake’u – niekoniecznie w tej kolejności ;)

Połączyliśmy siły z serwisem www.optymalnewybory.pl, aby oprócz stałych atrakcji zadbać również o aspekt edukacyjny dotyczący zdrowej diety przyjaznej sercu. Goście wydarzenia będą mogli skorzystać z darmowych porad dietetyków, a także spróbować pysznych – i zdrowych – przekąsek!

O oprawę muzyczną zadbają etatowi DJ-e Dancingu, czyli Dj Roman i Dj Andrzej, a całość swym występem uświetni legendarny hip hopowy skład JWP/BC.

Co najważniejsze – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy na wejściu podać hasło: Dancing Międzypokoleniowy.

Kwestie organizacyjne:
Wydarzenie odbędzie się na terenie Lake Park Wilanów.

Impreza potrwa od godziny 17:00 do 22:00.

Na miejsce będzie można dojechać specjalnymi busami, kursującymi w godzinach 16:00 – 23:00 Busy będą jeździły z pętli autobusowej Metro Wilanowska, bezpośrednio do Lake Park Wilanów i z powrotem.

Na 200 pierwszych seniorów będą czekały welcome drinki.

Partnerem wydarzenia jest serwis www.optymalnewybory.pl

Czekamy na Was! Bang!

Dancing Międzypokoleniowy
Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku. W ramach swojej działalności organizuje imprezy klubowe, Senior Djs Academy, Senior Speed Dating, prowadzi agencję epizodystów, modeli, aktorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ