fot. mat. pras.

Wybory Najmilszych z wielkim przytupem!

To właśnie podczas tego wydarzenia zostaje wybrana para najmilszych studentów UEK. Dwójka zwycięzców przechodzi do kolejnego etapu podczas którego ma szansę na zdobycie tytułu Najmilszej Studentki i Super Studenta Krakowa. Jednak zanim do tego dojdzie, kandydaci muszą zmierzyć się z zadaniami, które przetestują ich kreatywność i osobowość, a przede wszystkim dostarczają wszystkim obecnym śmiechu i pozytywnej energii. W przerwach pomiędzy konkurencjami czas będą umilać występy oraz konkursy dla widowni.

Jak najlepiej zakończyć taki wieczór? Koncertem!

Tegoroczną gwiazdą Wyborów Najmilszych jest grupa muzyczna Rasmentalism. Będąca jedną z bardziej rozpoznawalnych grup hip-hopowych w Polsce, dlatego możemy spodziewać się dużej frekwencji na wydarzeniu 7 maja w krakowskim Klubie Kwadrat.

Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Bitamina, Kamp!, XXANAXX, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.
Charakteryzujący się nietypowym stylem członkowie zespołu – Kamil „Ment” Kraszewski, Arkadiusz „Ras” Sitarz i Marek „DJ Tort” Wieremiejewicz na pewno wprowadzą na Wyborach Najmilszych atmosferę, jakiej jeszcze nie było!

Sprzedaż biletów już ruszyła, więc nie zwlekajcie i bawcie się z nami już 7 maja w Klubie Studenckim “Kwadrat”!

Facebook: LINK!
Wydarzenie: LINK!
Biletomat: LINK!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ