Organizatorzy Soundrive Festival 2020 ogłosili pierwszych wykonawców tegorocznej edycji imprezy. W Gdańsku wystąpi pochodzący z Baltimore raper JPEGMAFIA, autor jednej z najlepiej ocenianych płyt 2019 roku – „All My Heroes Are Cornballs”.

JPEGMAFIA przyjedzie do Polski w ramach promocji drugiego albumu, „All My Heroes Are Cornballs”, który we wrześniu 2019 trafił do serwisów cyfrowych. Pod koniec lutego pojawi się wydanie LP.

Krążek to następca wydanego w 2018 „Veterana”, który zapewnił artyście wielkie uznanie zarówno ze strony krytyków, jak i słuchaczy. Dziennikarze „Billboard” nazwali go „narodowym skarbem Ameryki”, a na łamach „The FADER” czytaliśmy, że JPEGMAFIA to „siła, z którą należy się liczyć”. „Los Angeles Times” okrzyknęło artystę mianem wizjonera. „All My Heroes Are Cornballs” zebrało rewelacyjne recenzje i trafiło do licznych podsumowań najlepszych wydawnictw 2019. JPEGMAFIA jest szczególnie doceniany również za swoje występy na żywo.

Soundrive Festival 2020 odbywa się w dniach 14-15 sierpnia 2020. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: wejdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ