Jongmen vs Sobota? Kizo: 'Afery internetowe są dla mnie kompletnie bez sensu'

Raper komentuje konflikt Soboty z Jongmenem.

- Advertisement -

W zasadzie o Kizo jest głośno od wielu, wielu miesięcy, lecz w ostatnim czasie raper uaktywnił się medialnie, a to wszystko za sprawą nadchodzącego występu na Fame MMA 9. Kizo w walce wieczoru skrzyżuje rękawice z Popkiem. Dla obydwu panów będzie to drugie starcie dla tej federacji, lecz w zdecydowanie lepszym humorze jest Król Albanii, który w przeciwieństwie do Kizo z pierwszego pojedynku wyszedł z tarczą.

Fame MMA, to Fame MMA, ale dziennikarze interesują się również zdaniem Kizo dotyczącym… konfliktu Soboty z Jongmenem. Oczywiście powodem jest znajomość rapera z Trójmiasta z Jongmenem. Niedawno reprezentant Chillwagonu i Heavyweight Project skomentował całą sytuację następującymi słowami: „To chyba nie wyszło ze strony Jongmena, tylko z drugiej strony – takich spraw nie powinno się rozstrzygać w internecie. Takie rzeczy załatwia się prywatnie, na osobności.” – powiedział dla FANSPORTU TV. Swoją opinię nadal podtrzymuje, dodając do tego:

  • Ja nie zabieram głosu, ponieważ jest to ich konflikt. Kogo trzymam stronę? Jongmen jest moim bardzo dobrym kolegą i wierzę mu w to, co mi przekaże. Ich konflikt przeistoczył się w wielką internetową, która ciągnie się ileś czasu. Ja nie włączam się w takie rzeczy, bo nie mam na to czasu – ja i tak jestem wszędzie: muzyka, Fame MMA, teraz też jestem na świeczniku, bo mam głową walkę w „Fejmie” i teraz mam dokoptować się do wielkiej afery? Nie! Niech oni wyjaśniają to między sobą. – powiedział w programie „Fame 9 Cage”.
  • Ja nawet tego nie śledzę. Dużo osób – moich znajomych dalszych/bliższych, które nie siedzą w rapie, ale go słuchają, zawsze jest pytanie: „a co z tym, a co z tamtym?”. Jak są te internetowe afery, to tylko czytam nagłówek, Insta Story, ale nigdy się w to nie zgłębiam. Afery internetowe są dla mnie kompletnie bez sensu. – dodał.

SPRAWDŹ TO: Popek – 'Nie znałem wcześniej Kizo. Sprawdziłem, jak dowiedziałem się, kiedy będę z nim walczył'

Przypomnijmy, że Sobota jest aktualnie w trakcie promocji płyty „Homo sum”, na której opisuje minione miesiące wraz z przekazaniem swojej opinii o konflikcie i sprawie związanej z Jongmenem.

fot. kadry z klipów „Nie mam czasu”/”Nigdy nuda”/”Jak nie wiadomo o co chodzi”

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...