fot. kadr z video

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja gali organizowanej przez federację Fame MMA. Odbędzie się ona dnia 22.06.2019r. w Częstochowie.Podczas tego wydarzenia będziemy świadkami walk z udziałem, m.in.: Kiza, Filipka, Tomba i Jongmena.

Z tej okazji właśnie pojawiła się na YT video-zapowiedź zbliżającego się starcia między Jongmenem a Kastim, gdzie również prezentują namiastkę swoich umiejętności w sportach walki.

Co powiedzieli obaj panowie?

Wiem, że silnie przygotowuje się i mocno do tej walki. Ja tak samo. Na pewno łatwo nie dam za wygraną. Liczę na moje podwójne zwycięstwo, bo w ten sam dzień wypuszczam płytę 'Shotgun'. – oznajmił Jongmen i po chwili dodał, iż „cieszy się, że w federacji Fame MMA pojawia się coraz więcej osób ze środowiska medialnego, które mają pojęcie o sporcie.”

Fani są podzieleni na dwa obozy. Jeden z nich wspiera żyrardowskiego rapera, a drugi jest sceptycznie nastawiony i wciąż nie rozumie, dlaczego raperzy przyjmują oferty typu freak-fight.

Rywal Jongmena ma już za sobą pierwsze doświadczenia na Fame MMA:

Nie jestem zadowolony z przebiegu swojej pierwszej walki na Fame MMA, dlatego teraz trenuje jeszcze ciężej z większymi kozakami. Jongmen – masz ode mnie pełen szacunek. Jesteś dobrym zawodnikiem stójkowym, ale 22.06. pokażę ci, co to znaczy MMA” – zwrócił się do swojego przeciwnika Kasti.

Poniżej pełna zapowiedź: