fot. kadry z klipów „Wszystko si”/”Nerwobóle”

Jongmen w przyszłości kilkukrotnie współpracował z AK47. Raperzy łączyli swoje siły nagrywając takie utwory, jak: „Dary losu”, „Co więcej”, czy „Widzę sens”.

Ostatnie muzyczne poczynania obu panów różnią się diametralnie. Jongmen tworzy kawałki w uliczno-newschool’owym stylu, natomiast AK47 poszedł w śpiew, pieśni słowiańskie, choć zapowiedział już, że nadchodzący projekt będzie przypominał „Autopsję”, czyli jeden z najlepiej przyjętych albumów przez fanów w muzycznej przygodzie Akacza.

  • Z Akaczem utrzymuję kontakt, chociaż on poszedł w stronę natury, ja jestem non stop chemia, jak widać. Rapowo nam się rozeszły drogi, ale jak najbardziej – jeśli byśmy znaleźli wspólny mianownik, to ja jestem w stanie do tego siąść, szanuję Akacza za stare czasy. Pamiętam, jak zaczynał, pamiętam, jak nagrywaliśmy na Ursynowie, wydawał pierwszą płytę. Mam do niego wielki sentyment, bardzo charakterny chłopak i mam nadzieję, że jeśli będzie nagrywał kawałek w moim klimacie, to zgłaszam się. – powiedział Jongmen w RapnewsLive Studio.

Chcielibyście usłyszeć kolejny wspólny numer Jongmena i AK47? Piszcie w komentarzach, a następnie zobaczcie zapis całej rozmowy z Jongmenem i Restem na YouTube:

6 KOMENTARZE

  1. Bez kitu trzeba unfolowac te stronę jakiś shit szkoda czasu na czytanie

  2. A później jak mu sie znudzi to wyjebie na niego papiery z dupy wzięte ,z WIDZEWA DO LEGII ,SIBOTA itp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here