fot. @JongmenJongmen

„SHOTGUN” – jest kolejną płytą, która w ostatnich tygodniach nie pojawi się w pierwotnie zakładanym terminie. Z taką sytuacją spotkaliśmy się już przy okazji następujących wydawnictw: Jano PW „Inna wizja”, Kaczor BRS „Sygnatura akt. BRS 2019”, Kobik „Opus Dei”, czy Rest/Kafar „BSNT”. Z jakiego powodu, piąty legalny krążek Jongmena, ukaże się z opóźnieniem?

  • Niestety, z przyczyn niezależnych ode mnie, będziemy musieli zmienić datę premiery. Sklepowa premiera płyty „Shotgun” odbędzie się 21 czerwca. Zaprosiłem na tę płytę wielu gości, niestety nie udało nam się dotrzymać wszystkich terminów i dlatego wynikła taka sytuacja. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i zobaczycie, że odwdzięczę się zajebistym materiałem. – przekazał żyrardowski raper na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BxUfWKUF6De/

Na najnowszej solowej płycie Jongmena, pt. „Shotgun” – znajdziemy szeroki wachlarz jego możliwości. Raper zaprezentuje wybuchową mieszankę klasycznego, mocnego, ulicznego rapu, z bardzo nowoczesnym trapowym brzmieniem. Wśród gości pojawi się cała plejada polskiego mainstreamu, m.in. ujawnieni już: Bonus RPK i Kizo.

Lista utworów:
1. La Vida Loca ft. BONUS RPK, KIZO – SPRAWDŹ KLIP NA RAPNEWS.PL!
2. Texas Holdem ft. ???, ???
3. Ponad normę ft. ???, ???
4. Nie mam czasu ft. ???, ???
5. Forest Gump ft. ???, ???
6. Dżin
7. Zakazane imperium ft. ???
8. Przychodzę ft. ???, ???
9. Nie zabronią ft. ???, ???
10. Nihil Novi ft. ???, ???
11. Na zakręcie ft. ???
12. Ostrze noża ft. ???, ???, ???, ???
13. Puszka Pandory ft. ???
14. Kastet
• 3 bonus tracki do PREORDERU