fot. @jongmen_official

Fame MMA to ostatnio bardzo głośny temat – nie tylko w środowisku hip-hopowym, ale to na nim się skupimy. Organizatorzy nadchodzącej gali, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie, kilka dni temu odkryli listę walk (jeszcze nie pełną – sprawdź na rapnews.pl!). Wśród 16 zawodników znalazło się miejsce dla 4 raperów takich, jak: Kizo, Filipek, Kubańczyk i Jongmen. Skupimy się na tym ostatnim, ponieważ informacja o jego udziale, chyba najbardziej zaskoczyła spore grono „hip-hopowców”.

Jedni wspierają to, na co zdecydował się Jongmen, a inni wylewają na niego wiadra pomyj. W końcu sam zainteresowany przekazał wszystkim swój punkt widzenia:

  • Tak jest – potwierdzam – zawalczę 22.06 na @famemmatv. Z początku nie byłem przekonany i odmawiałem, ale po kilku edycjach stwierdzam, że czemu nie. Bić się lubię, sprawdzać się lubię – szczególnie z kimś, kto ma pojęcie. Potraktowałem to jako wyzwanie, nie ukrywając, że hajs też przytulę konkretny. Szanuję prawdziwych sportowców, zawsze ich będę szanował i wielu z nich mnie w tym właśnie dopinguje. Podchodzę do tego bardzo sportowo i nie idę tam zrobić z siebie błazna. Przeciwnik mój ma pojęcie i jest waleczny, więc liczę na widowiskową walkę do końca. Dziękuję wszystkim moim fanom za wsparcie i bądźcie tam ze mną. Zobaczycie, ilu jeszcze kolegów z rapowej sceny wystąpi w kolejnych edycjach👊😎 Ja propsuję. Na gali zobaczycie całe HEAVYWEIGHT: Kizo zawalczy, a Bonus ma zagrać parę numerów. Ja liczę na mocno sportowy poziom. Elo!
    #teamjongmen #walka#potwierdzaminfo#gownoburzaczasstart #shotgun#famemma

Redakcja rapnews.pl trzyma kciuki za całą hip-hopową brać! Do boju!

View this post on Instagram

Tak jest – potwierdzam – zwalcze 22.06 na @famemmatv. Z początku nie byłem przekonany i odmawiałem ale po kilku edycjach stwierdzam, że czemu nie. Bić się lubię, sprawdzać się lubię szczególnie z kimś kto ma pojęcie. Potraktowałem to jako wyzwanie nie ukrywając, że hajs też przytule konkretny. Szanuje prawdziwych sportowców, zawsze ich będę szanował i wielu z nich mnie w tym właśnie dopinguje. Podchodzę do tego bardzo sportowo i nie idę tam zrobić z siebie błazna. Przeciwnik mój ma pojęcie i jest waleczny więc liczę na widowiskową walkę do końca. Dziękuję wszystkim moim fanom za wsparcie i bądźcie tam ze mną. Zobaczycie ilu jeszcze kolegów z rapowej sceny wystąpi w kolejnych edycjach👊😎 Ja propsuje. Na gali zobaczycie całe HEAVYWEIGHT- Kizo zawalczy a Bonus ma zagrać parę numerów. Ja liczę na mocno sportowy poziom. Elo! #teamjongmen #walka #potwierdzaminfo #gownoburzaczasstart #shotgun #famemma

A post shared by JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ