fot. @jongmen_official

Ponad 7 milionów odsłon w serwisie YouTube zgromadziły trzy dotychczas wydane single (wraz z teledyskami) zwiastujące wspólny album trójki raperów: Jongmena, Kizo i Bonusa RPK. Mowa tutaj oczywiście o kawałkach: „Pod jednym niebem”, „Sportplus” i „Wszystko si”.

Premiera debiutanckiego projektu Heavyweight miała odbyć się w najbliższy piątek, lecz Jongmen poinformował właśnie o zmianie dotychczas ustalonej daty.

  • Przesuwamy premierę na 27 listopada. Jest to termin, który już nie ma prawa się ruszyć. Do tego czasu możecie zamawiać preorder. – przekazał.

Raper jednocześnie dodał, że w najbliższy piątek zostanie wypuszczony kolejny teledysk zwiastujący ten materiał.

Oczekując na nadchodzącą premierę, sprawdźcie, co dzieje się na Spotify. Mamy tam plejkę „Uliczny rap„, którą musicie właśnie teraz dodać do ulubionych ❤️.

7 KOMENTARZE

  1. Hot 16 nie powiem miał dobrą, ale jego płytki poniżej przeciętnej.A już z Popuś ponapierdalamy się to mnie rozjebał.Jongmen ciapaku nie lepiej powiedzieć prawdę!Popek chcę szybko zarobić na pseudo walkach.

  2. Beztalencie i tyle klapać morda tylko umie na innych pomawiacz zasrany murem za sobotą!!!

  3. Ciapaty burdas z krzywymi zębami. Rap dla Patusow bonus to jest Bgc a nie jakiś pajac Rpk niech gnije 5 lat sprzedawca smierci. #Murem za szpagatem sobotą

  4. Jongmen to pala która wybija się przez koleżków i kasę nie przez ulicę. Chuja twój przekaz mówi prawdę i chuja doświadczyłeś jedynie co. To igly w dupe!

  5. Jebane hejty, jebac was w wyjechane dupska, pozdro jongmen!!! Jebas sobote i jego żale!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ