fot. kadry z klipów „Kastet”/”Bogaty”

W mediach społecznościowych Soboty, a w szczególności na Instagramie – spadła lawina negatywnych komentarzy w jego stronę. Szczeciński raper nie wyjaśnił, o co dokładnie chodzi, ale zrobił to Jongmen.

  • Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś 60-tkę, jak miałeś zmienić zeznania. Przyjechać, pokazać, się prostować i żeś kur* jak zawsze zaje* szpagat. Kut* jeb*. Ch* z tobą, ch* jesteś wart. Jeb* cię, kur*, farmazonie. Sobota, ty kur* ruro bardaszana, i ta twoja kur*, za wszystkie akcje, które zrobiliście. Zobaczycie, co was spotka najpierw w internecie. Jechać z tymi kur*, zapraszam wszystkich moich fanów. Jeb* kur* 60-tkę Sobotę. – przekazał Jongmen na @jongmen_official.
View this post on Instagram

Jazda z kurestwem #jebackapusi

A post shared by JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official) on

7 KOMENTARZE

  1. Jestem dobrym człowiekiem. Dobrym złodziejem, dobrym bandytą, dobrym oszustem. Dorosnijcie.

  2. Nie chodzi o bycie bandyta, gangusem … Ale prawilny człowiek jakieś zasady ma … Nie raz się. Nie rozjebalem , chociaż gdybym to zrobił , mógłbym czerpać spore korzyści materialne , chociażby odszkodowania za krzywdy fizyczne których doznałem , jak ktoś wie ocb to wie , jak nie to jest konfitura , a z takimi to wiecie co robić …

  3. Wiedzialem ze to parowa ;) taki sam jest popek !!!!! Celebryci jebani. Gangsta paradias!!!!

  4. Siema powiedzcie mi Ci co się chcą nazywać dobrymi ludźmi że jak to jest i ma to miejsce i czas bo on tu jest naj ważniejszy okazuje się że to co mówisz jongmen na tą parowe sobotę wiedziałeś wcześniej od 6miesiecy ze ma miano 60tki a mimo to nikt a nic nie wskazywał na to by jechać z frajerem zapamiętaj i wszyscy do okola zasada dobrego człowieka mówi jedno i krótko nie ważne kogo ktoś zna i od kogo jest i kto to jest frajer frajerem w dniu już nim na zawsze pozostanie i nie ma tu czy to nasza osoba czy rodzina została za czepiona tym bardziej jak wiesz i masz to potwierdzone czarno na białym z czerwonym logiem to jedziesz mordo i ruszasz niebo i ziemię z kimś takim do samego spodu a tu po 6miechach aha no to siemano też dziwię się cipisowi że jechano z z nim i nic nie zrobił w tym kierunku gdzie można było jechać gdzie kolwiek na koncert i rozjebac go za procie się do dobrych ludzi fazi mordo a ty znając zasady dajesz się w to ciągnąć zamiast ich pouczyć przecież Ci dobrzy sami ruszą z wami dla czego dopiero to teraz wychodzi jak sami stwierdzacie że od 6miech było wiadomo jong na twoim miejscu złapał bym sobotę wziol kamera do renki i wyjaśnił bym go online co ma do powiedzenia z fartem KRK pozdrowienia dla mordy BONUSA RPK od koleszki z Krakowa zdrowia mordo Ps.u dobrych ludzi raczej to nie przejdzie będzie wesoło dla czego dopiero to teraz wychodzi a nie odrazu.

  5. Skumajcie plebsy jebane ze każdy w tym rap środowisku to jebana parowa i konfident poprostu jeszcze nie wpadli na tyle żeby musieli kogoś sprzedać nie ma ani jednego prawdziwego a zasady ulicy kurwa to jakaś bajka dla dzieciaków z przedmieści każdy z tych cweli sie juz dawno rozjebal na ziomków firma JP sie cała rozjebala na siebie to myślicie że jakieś farmazony jak ten leb tutaj są czyści i prawdziwi?

  6. Siema wszystkim ogarniętym. Czy nie uważacie ze ta sprawa jest trochę dziwna. Co nie którzy wiedzieli co jest z sobota od ponad pół roku a mimo tego nic z tym nie zrobili ej kurwa. Pokażcie czarno na białym co jest z nim nie tak bo po tych papierach co były pokazane to słabo tam jest wszystko opisane a po drugie żyjemy w 21wieku i takie papiery nie problem zmodifikowac. Pokaz wniosek który składasz z widoczna data i uzasadnienie wyroku (jak się skończy sprawa) i papier z datą, koperta z Sądu który wyślę Ci to wszystko. Bo to co widzę na necie to jest masakra jakaś. Zachowujecie się jak małe dzieci i wszystko wygląda jak pod publikę. Pozdrowienia dla ludzi z zasadami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ