Jongmen do Soboty: 'Na każdym koncercie będziesz się bał'

Jongmen odpowiada na treść kawałka Soboty z nowej płyty

- Advertisement -

fot. kadry z klipów „No Limit” / „Jak nie wiadomo o co chodzi”

Sobota po deklaracji o zakończeniu rapowej przygody, za namową fanów, postanowił zmienić swoje zdanie. Szczeciński raper nagrywa kolejny solowy krążek, który promuje m.in. kawałkiem „Jak nie wiadomo o co chodzi”, gdzie atakuje Jongmena. „Nie dostaniesz dzi*ko mojej forsy, żadne Fame MMA, czy wejście do klatki / Chyba, że do schodowej, by ciebie młotkiem załatwić / Niehonorowe niby? A jak żeś ze mną pograł? Wjeb*ny w kłamstwa dyby, jest git? No dobra / Wyświetlenia, lajki, sprzedaż ubrań, farmazony bajki – fałszywa kurw* / Teraz ciągnij zapałki, żeby coś ugrać / Nie umiesz kraść, a dla zajawki nie dam się ukraść” – słyszymy w nagraniu.

SPRAWDŹ TO: Sobota rozlicza się z przeszłością
(i Jongmenem) w nowym numerze

Co ciekawe, nie będzie to jedyny numer opowiadający o minionych wydarzeniach. W opisie albumu nadchodzącego „Homosum” czytamy, że: „płyta nawiązuje w całości do zeszłorocznej afery koperkowej, przeprowadza słuchacza po szczegółach sprawy, zabiera fanów w chronologiczną podróż po wydarzeniach przed medialnym nagłośnieniem afery oraz w jej trakcie„.

Co na to Jongmen? Nie zostawił tego tematu bez echa. Raper w następujących słowach wypowiedział się o przekazie wspomnianego kawałka:

  • Jeba* rozje*usa. Jedyne, co tej bezwstydnej kur*ie bez honoru zostało, to pruć się do ludzi, oczerniać i kłamać. – napisał.
  • Co za czasy… Kur*y chcą wrócić do łask, ale świat nie zapomina. Masa pozytywnych komentarzy – to wytwór kont „zero” – to fejk. Masa hejtów pod postami wrogów – to te same konta „zero”. Tak się zachowują zdesperowane kur*y, które straciły wszystko. Ja nie muszę zakładać lewych kont, lewych profili. Mój marketing nie musi pisać artykułów i wysyłać po całej Polsce, prowadzić internetowej wojny. Frajerskie numery, kure*ska determinacja. Ale są rzeczy, których nigdy nie cofniecie kur*y – choćbyście nie wiem, co robili. Pała to pała! Zawsze będziesz przemykał jak jeb*ny szczur. Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał. I jedyne, co Ci zostanie, to budowanie „wizerunku” przez twoją żonę zza monitora. Smutne kur*y bez zasad. – dodał.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Kara reaguje na hejterskie komentarze

Młode Wilki powracają! Kolejna edycja wystartowała wczoraj, kiedy to poznaliśmy pierwszego gracza, który znalazł...

Kizo chciałby krwawej walki z Popkiem: 'Wierzę, że powalczymy w stójce'

Trwa wielkie odliczanie do drugiego starcia Kizo i Popka na Fame MMA. W lepszym...

Zwariowany numer i klip Osaki z Szymi Szymsem! Rzucają mięsem, rzucają błotem

"Ajajaj" to druga odsłona pierwszego oficjalnego albumu Osaki, który ujrzy światło dzienne już w...

Eraspe promuje debiutancką płytę. Sprawdź singiel 'WIARA'!

Choć do oficjalnej premiery płyty "21 gramów" zostały jeszcze niespełna 3 miesiące, to Eraspe...