fot. źródło: @JongmenJongmen/ / FAME MMA (Popek)

Jongmen ma za sobą świetny debiut w Fame MMA. W swojej pierwszej walce dla tej federacji pokonał przez poddanie Kamila „Kastiego” Stępińskiego. Ta walka odbyła się ponad rok temu – czy raper ponownie wróci do klatki?

Tak, lecz nie na najbliższej gali Fame MMA 7, którą zaplanowano na 7 września. Podczas tego wydarzenia odbędzie się debiutancki pojedynek Popka, który po rozstaniu się z KSW spróbuje swoich sił w freak-fightowej organizacji.

Dlaczego wspominamy o tych dwóch osobach ze środowiska hip-hop’owego? Jongmen na Instagramie nagrał kilkusekundowy filmik, w którym informuje, że chciałby „sprawdzić się” z Popkiem!

  • Tak sobie myślę, że bym się popatrzył w wytatuowane oczy. Popuś, ponapier*my się?

Co Wy na to? Chcecie starcia – Jongmen vs Popek?

Video – źródło @jongmen_official:

View this post on Instagram

Nie ma miękkiej gry 😎😎😎

A post shared by JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official) on

6 KOMENTARZE

  1. Jongmen lepiej poczytaj książki ,bo słownictwo masz na poziomie klasy 1-3.Taki z ciebie fighter jak mc.Wstydu oszczędź.

  2. Typie kogo interesuje twoj komentarz. Weś sobie go opraw i powies na ściane w obrazku bo to jedyne co w swoim życiu osiagnąłeś zapewne.

  3. ta aferowiczka szukajaca fejmu niech spie4444ala z tego internetu . Rap Chuj****y i morda też

  4. Jongmen wjedz tam i pkarzaz kto jst po-erem a kto ma argumenty , nie przepadam@dm za twoją muzyka alw masz haraltrr, wjddz w niego i pokaż kto jest kotem a kto pozerem! Woeze w Ciebie i kibicuj÷ Ci a nie jakiejś pizdzie co się zStawia Medi@mi i rankingiem. Szacun koleszke masz nadzoeje ze sie rozegra to jak na*zypciej. Myślę ze jestes kotek a pozerow którzy sie zaslaniaja jakas medjalna otoczka zotana ukarani. Z fattem koleszke i mam nadzije zo rozprawisz sie z tymi pożarami co mydla oczy powie polskiej sceny, z fartem ziomek wizę w ciiebie i mam nad-ieje ze to sie skonczy. Dość paatochpw którzy *ie rajara pożarami KTÓRY MYDLa oczy dIeciakpm! Dah z al×bie wszystko i zrób porządek ! Wierz w ciebie i trzyma kc8uki. Powodzenia i z faftem!

  5. Kur*a! Kogo ten jongmen z siebie robi. Gra fightera,rapera i gangstera…Haha brak słów. Wylizany i wygolony ken w dupe zajebany. Spadaj z tych internatów i przestań świecić już tym głupim ryjem śmieszny karierowiczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ