fot. @ciociaewaaa_foto

Jongmen jest aktualnie w najlepszym momencie swojego życia, jeśli chodzi o działalność muzyczną. Jest zaangażowany w projekty, które osiągają miliony odsłon na YouTube jak, m.in. projekt Heavyweight, współtworzony z Kizo i Bonusem RPK.

Czy w przeszłości miał taki moment, który mógł sprawić, że kategorycznie zrezygnuje z rapu?

  • Powiem Wam jedną rzecz, która może Was zaskoczyć, ale jest prawdziwa. Kiedy nagrywałem kiedyś rap z bardzo wielkim sercem i przekazem, to było za czasów Hemp Gru, wydawania płyt w Hemp Rec. Nagrywałem płyty, które miały wielki sens. Teraz, gdy patrzysz na moje kawałki, to nie ma tej głębi. Ale są 3 bańki odsłon. I wtedy zaczynasz się zastanawiać, czy nawijać bez sensu, czy jednak być sobą. – przekazał raper w RapnewsLive Studio podczas rozmowy z Admą i Siwym.
  • Był taki moment w życiu, gdzie byłem na rozdrożu. Byłem w takim momencie, w którym nie potrafiłem odnaleźć się w newschoolu, bardzo zakorzeniony w oldschoolowej szkole. Nie widziałem na siebie pomysłu. Trwało to kilka miesięcy, ale to przetrwałem. – dodał.

Cała wypowiedź jest dostępna na naszym kanale YouTube. Zobaczcie i zostawcie ślad po sobie w postaci łapek w górę, komentarzy i subów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ