Prezentujemy na łamach rap-news.eu trzeci odcinek cyklu „#CMS – Co myślą Słuchacze?”, czyli serii filmów promujących nową płytę warszawskiej ekipy Polska Wersja – „Notabene”!

Tym razem możemy przekonać się co myślą słuchacze Polskiej Wersji o utworze „Studnia Bez Dna” z gościnnym udziałem Buły. Publikacja tego filmu to znak, że już niebawem zespół upubliczni kolejny klip do swojej płyty.

Płyta w wersji limitowanej dostępna jest w sklepie wytwórni District AREA.

Czym jest cykl „#CMS – Co Myślą Słuchacze?” Na początku stycznia zaprosiliśmy kilka osób – fanów Polskiej Wersji, do studia filmowego Tocannes Studio, gdzie zaprezentowaliśmy im osiem utworów we wczesnej wersji bez masteringu, a czasem wręcz pilotów numerów, które ostatecznie znalazły się na płycie. Każdy z prezentowanych utworów po raz pierwszy został zaprezentowany osobom niezwiązanym z płytą, w dodatku w wersji roboczej, dzięki czemu macie okazję usłyszeć ich opinie o treściach, których ostateczną wersję wszyscy dopiero usłyszą. Osoby do filmu zostały wybrane w specjalnej akcji, przeprowadzonej wspólnie z DistrictAREA i M.L. FILMZ” – informują organizatorzy.

W filmach z serii PW – #CMS występują:
Saful Dix37
Adam Ignaszak
Adrian Owczarek
Marcin Lipiński
Michał Stańczak
Patryk Basiak