2 kwietnia WSZ udostępnił na Instagramie post, w którym „zaśmiał się” z Jędkera. „Zagram koncert pod Monopolowym” – taki mem pojawił się na jego koncie z dopiskiem: – Ja promuję ostatnio robienie zakupów w warzywniakach… Jak się skończy ta zaraza, to ktoś tu może się dogadać ze sklepami typu Monopol…

Reakcja użytkowników chyba zaskoczyła Wujka, ponieważ chwilę potem zdecydował się nagrać video z następującym komentarzem:

 • Dzisiaj wrzuciłem zdjęcie z memem Jędkera, no i już niektórzy sądzą, że będę usuwał te zdjęcie, ale to nieprawda. Nie będę usuwał, jest dużo komentarzy, jest dyskusja, okej, pogadajmy. Dobra, mogę zgodzić się, że Jędker u boku Sokoła miał 100 razy większe zasługi dla polskiego hip-hopu niż ja, ale chyba zgodzicie się jednak, że zdradził ideały, które wyznawał. – mówi WSZ.
View this post on Instagram

Informacja krótka i na temat #monopol #koncert

A post shared by wujek samo zlo (@wujek_samo_zlo) on

Jędker postanowił odpowiedzieć na te zaczepki Wujka:

 • Diplodoku! Mianuję Cię naczelnym wodzem Hipokrystanu.
  Tak, zrobiliśmy Monopol, zrobiliśmy też Zip Skład, WWO i kilka innych fajnych rzeczy… Na serio coś do mnie masz głęboko ukrytego, jedziesz po mnie jakbym komuś coś zrobił. Nazywasz się dziennikarzem muzycznym, a nie słuchałeś nawet uważnie mojej ostatniej płyty. Kilkanaście lat zajmujesz się działalnością charytatywną, a mówisz, że Jędker nie ma prawa do drugiej szansy… Gdzie ta empatia. Krytykujesz moje apele, żeby zostać w odosobnieniu, po czym sam biegasz po lesie z szablą i pijesz z kałuży. Wiem, co zrobiłem i mówiłem. Małymi krokami, wracam tam, gdzie byłem kiedyś. Bez środków, wydałem album, którego tacy jak ty, nawet nie raczyli posłuchać… W dobie branżowych konfitur, pseudo raperów celebrytów, rapu o pączkach, jesteś jak Twój freestyle… ten sam … hehehe
  Jędker zagra pod monopolowym? 😀
  Newsflash… ty nigdzie nie zagrasz 😂. Zdrowia Wujku Samo Dno dla Ciebie i bliskich, a jak się to wszystko uspokoi, to mam nadzieję, że widzimy się w klatce.

3 KOMENTARZE

 1. Wujek wujek wujek, w sumie ty i jędker dwie żałosne postacie, jeden wart drugiego, możecie sobie po łasce zrobić i powspominać… Wujek jak się okazałeś pisowską kurwą pamiętam, to nie pierdół o wartościach…)

 2. Wiecie co chłopcy dajcie sobie po razie. Bo zachowujcie się jak przedszkolaki :)
  To już nawet nie jest śmieszne to fa mać!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ