fot. źródło: jedker.official

Jędker po 11 latach wraca z nową solową płytą. Legendarny reprezentant WWO i Zip Składu pracuje aktualnie nad projektem zatytułowanym “X”. Jest on promowany przez singiel “Zimne serca”, który został udostępniony na kanale YouTube: WiörChan. Wstępnie krążek miał być wydany nakładem Tacto Label, jednakże nieporozumienia pomiędzy wytwórnią a raperem sprawiły, że nie została postawiona tzw. “kropka nad i”.

Raper postanowił przeprowadzić zbiórkę, która pozwoli mu na wytłoczenie albumu “X”, a także działania promocyjne: – Każdy wpłacający dostanie podziękowania na albumie w książce wewnątrz. 50 złotych i więcej – album fizyczny. Napisz mi adres do wysyłki w wiadomości przy wpłacie – przekazał Jędker na specjalnie utworzonej stronie: www.paypal.com. – Pomóż mi wydać album “X”, to moja jubileuszowa płyta nr 10 w życiu i pewnie ostatnia… Dorzuć się cokolwiek dobry człowieku. Będzie petarda, ale muszę mieć na tłoczenie winylu, kaset i trochę na CD też. Plus montaż teledysku. Razem około 20 tysięcy powinno być na wszystko. Dasz radę się dorzucić, czy hejt Ci nie pozwala? – czytamy w dalszym opisie.

Jędker jednocześnie odpowiada na pytania fanów, dlaczego nie związał się z żadną znaną wytwórnią: – Wytwórnie nie widzą potencjału w dobrym starym rapie, za to wy go znacie i wiecie co i jak. Ta płyta jest najlepsza w moim życiu i to mówię serio – napisał z kolei na Instagramie.

Solową dyskografię Jędkera otwiera (i jak na razie zamyka) album “Czas na prawdę”, który został wydany nakładem wytwórni Prosto Label w 2007 roku.

Poniżej 1. singiel z nowego projektu:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ