fot. @jedker_aka_jd / kadr z klipu „Chudy chłopak”

Kali pozytywnie wypowiedział się na temat Jędkera podkreślając, że jest „legendą polskiej sceny”. Reprezentant Ganja Mafii docenił warszawskiego rapera, m.in. za dokonania w składzie WWO. – To, co zrobiło WWO, jakie miało znaczenie ówcześnie i dalej ma jako klasyka, to jest niezaprzeczalny fakt, że jest to monument polskiego rapu. – przekazał |sprawdź pełną wypowiedź!|.

Do tych słów od razu odniósł się Jędker. Sądząc z wpisu, nie kryje on radości ze wsparcia jednego z najpopularniejszych polskich raperów oraz jego fanów i osób trzymających za niego kciuki.

  • Przede wszystkim dziękuję za feedback, słowa wsparcia i nie tylko. Jestem w szoku i nie przypuszczałem, że to tak daleko zajdzie. Dziękuję Kalemu za dobre słowo. Mój debiut literacki ma szansę nie przejść bez echa. Co do walki z Wujkiem, na razie nie było propozycji ze strony federacji. Sport generalnie uratował mi życie nie raz i całe życie zostanę aktywnym człowiekiem. Ci, co mnie znają wiedzą, że latam po mieście rowerem lub na desce, że jeździłem w MP Wakeskate 2015. W książce opisuję dużo nieznanych historii z polskiego rap, ale nie tylko, bo właśnie sport jest częścią integralną mojego życia, więc jego też nie zabraknie. Co do samego wydania książki, szukam konkretnego Wydawnictwa. Końcowa wersja książki nabiera jakiegoś kształtu… Insta nie usuwam, aby móc poinformować Was o konkretach. Dziękuję. PS. Wybaczcie, że nie na wszystkie wiadomości zdążyłem odpowiedzieć, ale miałem tzw. zawał skrzynki. Na pewno odpowiem! – napisał Jędker na Instagramie.

3 KOMENTARZE

  1. Daj już spokój chłopie, jeżeli Twoja książka będzie napisana w stylu, w którym piszesz kupi je tylko elyta 500+,szanuj się.

  2. Jedker szanuję cię za te stare czasy.. jednak to co się wtedy/kiedyś wydarzyło i trwa do dziś
    🙈🙊🙉 Ps. Jeszcze będzie czas…

  3. Jedker, każdy w życiu może zbłądzić, nikt nie jest nieskazitelny wbrew pozorom. Piona i powodzonka, jeszcze będzie ok :) chuj na to kładę i tak dasz radę, bez składu czy ze składem :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ