fot. @jedker_aka_jd

Na początku ubiegłego roku Jędker wypuścił swoją drugą solową płytę – „X”, którą stworzył po kilkunastu latach od premiery debiutanckiego „Czasu na prawdę”.

Dla rapera znanego z współtworzenia takich zespołów, jak: ZIP Skład i WWO – album „X” był prawdopodobnie ostatnim w jego muzycznej karierze. Podkreślił to w pierwszych wersach singla „Sinusoida”: „To jest moja ostatnia płyta, nie jestem już celebryta; Nagrody, bohaterstwo, oszczerstwo – za życie uczciwe bankructwo” – nawinął.

Aktualnie Jędker jest w trakcie tworzenia… książki!

  • Poważny autor literackiego debiutu. „Dzienniki Pokładowe Rapera” nadchodzą. Mam nadzieję wydać w 2020.
    Jest już w edycji, jestem wdzięczny pewnej Pani, która zgodziła się mi pomóc to ogarnąć. Nie pytajcie proszę w priv o czym jest książka. Nie ośmieszajcie się do tego stopnia… nie możecie żądać, żebym wam spoilował książkę, zanim jeszcze jest gotowa… gatunek to: literatura faktu.
    Na razie, powtarzam – jest dopiero w edycji. Wydanie to kwestia czasu, spięcia kilku detali, umów z wydawnictwem, które zdecyduje się wydać moją książkę.
    Dzięki za zainteresowanie i z czasem będę zarzucał więcej informacji na temat mojego debiutu literackiego. – napisał raper w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Poważny autor literackiego debiutu. "Dzienniki Pokładowe Rapera" nadchodzą. Mam nadzieję wydać w 2020. Jest już w edycji, jestem wdzięczny pewnej Pani, która zgodziła się mi pomóc to ogarnąć. Nie pytajcie prosze w priv o czym jest książka. Nie ośmieszajcie się do tego stopnia…nie możecie żądać, żebym wam spoilowal książkę, zanim jeszcze jest gotowa…gatunek to: literatura faktu. Narazie, powtarzam jest dopiero w edycji. Wydanie to kwestia czasu, spięcia kilku detali, umów z wydawnictwem, które zdecyduje się wydać moją książkę. Dzięki za zainteresowanie i z czasem będę zarzucał wiecej informacji na temat mojego debiutu literackiego. #jedker #2020 #dziennikipokladowerapera #dpr #AndrzejWawrykiewicz #polishwriter #autor #szukamwydawcy #book #książka #kultura #literatura #literaturafaktu

A post shared by Jędker (@jedker_aka_jd) on

1 KOMENTARZ

  1. Jedker weź ty kup sobie koło i piredolnij się w czoło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ