Zobacz swoich ulubionych artystów na żywo dzięki TIDAL!

Już we wtorek transmisja live z wyjątkowego koncertu charytatywnego TIDAL X: Brooklyn.

Serwis streamingowy TIDAL, 17 października, organizuje trzecią już edycję dorocznego koncertu TIDAL X: Brooklyn. Tym razem, będzie to jednak wyjątkowe, charytatywne wydarzenie. Jak zwykle, organizatorzy zadbali o naprawdę imponującą listę wykonawców, którzy wystąpią w Nowym Jorku. Wśród nich znaleźli się m.in.: Jay-Z, Jennifer Lopez, DJ Khaled, Chris Brown, Iggy Azalea oraz Luis Fonsi. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom, które ucierpiały podczas huraganu Harvey, Irma i Maria oraz trzęsienia ziemi, które niedawno uderzyło w Meksyk.

Koncert rozpocznie się 17 października w Brooklyn Barclays Center, o godz. 20.00. Polscy użytkownicy TIDAL będą mogli obejrzeć go na żywo 18 października o godz. 2.00 w nocy. Ci, których pokona późna godzina, będą mieli możliwość obejrzenia wydarzenia również później, ponieważ będzie on dostępny w serwisie.

Więcej informacji na temat koncertu na stronie tidal.com

O TIDAL:
TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

Obserwuj TIDAL: facebook.com/tidal, twitter.com/tidalhifi i instagram.com/tidal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ