fot. @pwpolskawersja

Tydzień temu odbyła się premiera kolejnego singla promującego najnowszy solowy materiał Jano (Polska Wersja), pt. „Inna wizja”. Dziś, warszawski raper udostępnił specjalne video odsłaniające kulisy nagrywania utworu „Krwawy diament” |sprawdź!|, gdzie gościnnie dograli się Kacper HTA, Hinol PW i Ero JWP:

  • Jest to coś nowego, szczególnie refren. Nie jest to typowy kawałek oldschoolowy, bądź taki, jaki zawsze nagrywaliśmy z Hinolem. Znaleźliśmy swój nowy styl – tak mi się wydaje, jeśli chodzi o ten kawałek. Numer miał założenie takie, że ten diament – to jest nasz talent, ale nie bez skazy. Nikt nie jest idealny i my również nie jesteśmy. Każdy popełnia błędy. – przekazał Jano.

KRWAWY DIAMENT powstawanie utworu

www.innawizja.plJeśli jesteście ciekawi jak powstawał 💎KRWAWY DIAMENT💎 od strony muzycznej, to zapraszam na film 👌

Opublikowany przez Jano Polska Wersja Oficjalnie Piątek, 12 kwietnia 2019

Opis albumu:

„INNA WIZJA” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Materiał ukaże się nakładem DistrictAREA. Premiera została przełożona na 10 maja br.

Tracklista płyty:
01. MISJONARZ
02. WIELKIE CHĘCI
03. WOLNA WOLA FEAT. RETO
04. INNA WIZJA
05. DECYZJE FEAT. REST DIXON37, BONUS RPK
06. ŚWIĘTY SPOKÓJ
07. WIEM TO TYLKO JA
08. WIERZĘ W PRAWDĘ
09. KESZIKESZ
10. KARMA FEAT. HINOL PW
11. TRUDNA GRA
12. JESTEM TU JAK FEAT. ZBUKU
13. KRWAWY DIAMENT FEAT. KACPER HTA, ERO JWP, HINOL PW
14. UPADEK MORALNOŚCI
15. ŻĄDZE FEAT. HINOL PW
16. LUMPEX