fot. kadr z klipu "Knebel"

W ubiegłym roku, część słuchaczy była mocno zaskoczona kooperacją dwóch czołowych polskich raperów, czyli: Jano i ReTo. Obaj stworzyli hitowy singiel, pt. „Knebel”, który dobija właśnie do 5 mln odsłon w serwisie YouTube |sprawdź!|. Utwór jest częścią albumu ReTo – „BOA” (osiągnął już status platynowej płyty – info!). Jakie zdanie ma reprezentant Polskiej Wersji na temat twórczości swojego młodszego kolegi z branży?

  • Zawsze uważałem, że ReTo ma wyjątkowe zdolności do nawijania i podoba mi się to, jak on to robi. Byłem w szoku, kiedy on mnie zaprosił, ponieważ nasze style muzyczne znajdują się na totalnie innych biegunach. Mimo to, udało nam się to fajnie połączyć. – powiedział w rozmowie z portalem glamrap.pl.

„Knebel” nie będzie jedynym kawałkiem, na którym będziemy mogli usłyszeć tę dwójkę, ponieważ Jano zaprosił ReTo na swój drugi solowy album – „Inna wizja”. Członek Chillwagonu znajdzie się tam w numerze, zatytułowanym „Wolna wola”.

  • Stwierdziłem, że fajnie by było zaprosić na tę płytę nową twarz. Tym bardziej, że nazywa się ona „Inna wizja”. ReTo jest – że tak to nazwę – „z innego obozu” i myślę, że to fajne się wpasowało w tę płytę. – dodał.

„INNA WIZJA” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Materiał ukaże się nakładem DistrictAREA. Premiera została przełożona na 10 maja br.

Tracklista płyty:
01. MISJONARZ
02. WIELKIE CHĘCI
03. WOLNA WOLA FEAT. RETO
04. INNA WIZJA
05. DECYZJE FEAT. REST DIXON37, BONUS RPK
06. ŚWIĘTY SPOKÓJ
07. WIEM TO TYLKO JA
08. WIERZĘ W PRAWDĘ
09. KESZIKESZ
10. KARMA FEAT. HINOL PW
11. TRUDNA GRA
12. JESTEM TU JAK FEAT. ZBUKU
13. KRWAWY DIAMENT FEAT. KACPER HTA, ERO JWP, HINOL PW
14. UPADEK MORALNOŚCI
15. ŻĄDZE FEAT. HINOL PW
16. LUMPEX

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ