fot. @JanoPW

12 kwietnia, czyli w najbliższy piątek, miała odbyć się premiera długo oczekiwanej kolejnej solowej płyty reprezentanta składu Polska Wersja, pt. „Inna wizja”. Jak się okazuje, Jano był zmuszony przełożyć datę premiery aż o… miesiąc. Dlaczego?

  • Bardzo Was przepraszam, ale muszę przesunąć premierę płyty o trzy tygodnie. Niestety, wypada to na te wolne dni majowe, więc płyta wyjdzie dopiero 10 maja. Spowodowane jest to tym, że osoba, która zajmowała się okładką do mojej płyty, niestety nie spełniła tego, co obiecywała. Wycofała się w ostatniej chwili. Nie zrealizowała wszystkich pomysłów, na które się zobowiązała. Musieliśmy zająć się tą okładką sami, dlatego ta premiera jest przesunięta. – wyjaśnił warszawski raper.

Co ciekawe, w ramach rekompensaty, Jano oraz wytwórnia DistrictAREA – przygotowała dla wszystkich preorderowiczów dodatkową płytę z instrumentalami producenta PSR-a, odpowiedzialnego z warstwę muzyczną „Innej Wizji” oraz gadżet w postaci tacki do kruszenia weedu.

PREMIRA PŁYTY 10.05.2019

Dowiedziałem się o tym pierwszego kwietnia, ale nie był to odpowiedni dzień na takie informacje. Premierę płyty zmuszony jestem przesunąć na 10 maja.Niestety grafik pracujący nad okładką i książeczką nie wywiązał się ze swoich obietnic i musieliśmy stworzyć okładkę płyty oraz całą książeczkę od nowa.Pakiet preorderowy zwiększamy o następujące prezenty:- dodatkowa płyta z instrumentalami- tacka do kruszenia Dodatkowo zorganizujemy dla Was przedpremierowy odsłuch płyty wraz ze spotkaniem ze mną. O szczegółach dowiecie się już wkrótce.Przepraszam i mam nadzieję, że bonusy wynagrodzą Wam obsuwę. Jano

Opublikowany przez Jano Polska Wersja Oficjalnie Środa, 3 kwietnia 2019

 

Opis albumu:

„INNA WIZJA” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Materiał ukaże się nakładem DistrictAREA.

Tracklista płyty:
01. MISJONARZ
02. WIELKIE CHĘCI
03. WOLNA WOLA FEAT. RETO
04. INNA WIZJA
05. DECYZJE FEAT. REST DIXON37, BONUS RPK
06. ŚWIĘTY SPOKÓJ
07. WIEM TO TYLKO JA
08. WIERZĘ W PRAWDĘ
09. KESZIKESZ
10. KARMA FEAT. HINOL PW
11. TRUDNA GRA
12. JESTEM TU JAK FEAT. ZBUKU
13. KRWAWY DIAMENT FEAT. KACPER HTA, ERO JWP, HINOL PW
14. UPADEK MORALNOŚCI
15. ŻĄDZE FEAT. HINOL PW
16. LUMPEX