fot. @JanoPW

Na 10 maja zaplanowana jest sklepowa premiera drugiej solowej płyty Jana, pt. „Inna wizja”, która – tak jak poprzednik „Senna powieka” – ukaże się nakładem wytwórni DistrictAREA.

Wciąż trwa przedsprzedaż albumu, składającego się z 16 utworów. Gościnnie pojawią się czołowi reprezentanci polskiej rap sceny: ReTo, Bonus RPK, Rest Dixon37, Hinol PW, Kacper HTA i Ero JWP.

Na razie nie wiemy, ile fizycznych egzemplarzy zostało już zamówionych przez słuchaczy, choć ilość zaprezentowana podczas relacji na Instagramie – naprawdę robi wrażenie. Co powiedział Jano?

  • Jest tego bardzo, bardzo dużo. Dziękuję Wam za te zamówienia. (…) Cel na dzisiaj – 2 tysiące podpisów. Zobaczymy, jak to wyjdzie. – przekazał dziś (30.04) w social mediach.

Jano podpisuje preordery: 'Jest tego bardzo, bardzo dużo'

Będzie złota płyta?

Opublikowany przez RAP Z INSTA Wtorek, 30 kwietnia 2019

 

„INNA WIZJA” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Materiał ukaże się nakładem DistrictAREA. Premiera została przełożona na 10 maja br.

Tracklista płyty:
01. MISJONARZ
02. WIELKIE CHĘCI
03. WOLNA WOLA FEAT. RETO
04. INNA WIZJA
05. DECYZJE FEAT. REST DIXON37, BONUS RPK
06. ŚWIĘTY SPOKÓJ
07. WIEM TO TYLKO JA
08. WIERZĘ W PRAWDĘ
09. KESZIKESZ
10. KARMA FEAT. HINOL PW
11. TRUDNA GRA
12. JESTEM TU JAK FEAT. ZBUKU
13. KRWAWY DIAMENT FEAT. KACPER HTA, ERO JWP, HINOL PW
14. UPADEK MORALNOŚCI
15. ŻĄDZE FEAT. HINOL PW
16. LUMPEX