fot. @osiemdziewiec

Jan-rapowanie & NOCNY zadebiutowali na pierwszym miejscu OLiS. Drugi album duetu – „Plansze” jest w tym tygodniu najchętniej kupowanym albumem w Polsce.

Limitowany preorder „Plansz” z dodatkowymi utworami oraz ekskluzywnym zinem z obszernym wywiadem z artystami wyprzedał się na kilka dni przed premierą. Wersja standard dostępna na sbmstore.pl oraz w Empikach w całym kraju również cieszy się dużym powodzeniem, co potwierdza najnowsze notowanie oficjalnej listy sprzedaży OLiS.

W piątek 29 marca 2019, w Poznaniu rusza trasa koncertowa PLANSZE TOUR, ale już na tym etapie dostępność biletów jest bardzo ograniczona. Najlepiej ukazuje to koncert Janka w Warszawie. Pierwszy termin wyprzedał się w niecałą godzinę, a SOLD OUT Agencja postanowiła zorganizować drugi, który wyprzedał się niemal równie szybko. Po przeniesieniu drugiego koncertu do większego klubu, nowa pula biletów ponownie zniknęła w mgnieniu oka. Niedostępne są już bilety na koncerty w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. W Łodzi i Lublinie zostało ich bardzo niewiele.