fot. @osiemdziewiec

Jan-rapowanie to jeden z najlepszych polskich raperów młodego pokolenia. Zaufały mu tłumy fanów (w głosowaniu publiczności zdobył nagrodę „Popkillery 2019” w kategorii „Odkrycie roku”), a także doceniło środowisko hip-hopowe.

W marcu Jan-rapowanie z producentem Nocnym – wydali kolejny wspólny album. „Plansze” – tak jak ich poprzednik, czyli „Nocna zmjana” – ukazał się nakładem wytwórni SBM Label. Po kilku miesiącach od premiery uzyskał on status złotej płyty, co oznacza sprzedaż ponad 15 tys. fizycznych nośników.

  • Płyta „PLANSZE”, którą zrobiłem wspólnie z @ojciec_nocny jest już oficjalnie ZŁOTA. Bardzo dziękuję Maksowi, całemu sztabowi(nie sposób oznaczyć każdego), moim przyjaciołom, wszystkim gościom, oraz przede wszystkim Wam! Zobaczymy, co przyniesie przyszłość🚀 – poinformował raper na swoim profilu na Instagramie.
  • To już kurwa oficjalne, płyta Plansze jest złota. @janekoficjalnie dziękuję Ci bardzo mocno, dziękuję wszystkim gościom i całemu @sbm_label. Chryste panie, koniec, mamy to. – dodał Nocny.