fot. mat. pras.

„Fragmenty” to pierwszy klip promujący EP nowo powstałego collabo mc i producent. Raperka Iza Iprzeciw i producent Fracta to hip-hopowo elektroniczny mix, który stawia na mocne, nowoczesne brzmienia, eksperymentalne podejście do muzyki i głębokie teksty.

Kim oni są? Iza Iprzeciw swoją przygodę z rapem zaczęła już kilka lat temu. Większość projektów nigdy nie została jednak opublikowana. – Dotychczasowe nagrania traktuję raczej jako rozgrzewkę. Cały czas rozwijam się muzycznie i lirycznie, co na pewno będzie słychać w kolejnych nagraniach. Inspirują mnie skrajnie różne klimaty – na równi stawiam polski oldschool z ciężką, elektroniczną muzyką i etnicznymi, akustycznymi, transowymi brzmieniami. – komentuje raperka.

Fracta od dzieciaka ciągnęło do muzyki. Dotychczas eksperymentował z różnymi gatunkami. Obecnie tworzy głównie muzykę elektroniczną, będącą wypadkową trapu, big room house, electro i trance. Nakarmi was smakowitym, soczystym bassem z posypką z żyletek.

Teledysk do utworu Fragmenty zapowiada pierwszy wspólny projekt artystów. EP „Fragmenty”, będzie zawierała 6 utworów i ukaże się pod koniec tego roku. Na trackliście znajdą się nasączone bassem beaty i mocne teksty.

Iza Iprzeciw na FB: www.facebook.com/izaiprzecif
Fracta na FB: www.facebook.com/FRACTAofficial

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ