fot. kadr z klipu

Kopciu, reprezentant nurtu ulicznego rapu, prezentuje swoje nowe dzieło, czyli płytę „Uliczna poezja”.

Po wielu wypuszczonych luźnych singlach, liczba jego słuchaczy znacznie się powiększyła. Warto w tym momencie podkreślić, że niespełna dwa lata temu jego kawałek, pt. „Chwile” został udostępniony na kanale YouTube wytwórni prowadzonej przez DudkaP56 Label. Osiągnął on na ten moment blisko 150.000 odsłon.

To wszystko spowodowało, że raper uwierzył w siebie i w swoje możliwości, przygotowując pełnoprawny album. Jego premiera ma miejsce właśnie dziś (23 maja) wraz z klipem, zrealizowanym do utworu „Omnia Vanitas”, do którego warstwę muzyczną przygotował Macios, a video zajął się MDCVM.

Kilka słów od artysty:

 • Siema mordeczki, po pierwsze chciałem Wam podziękować, że jesteście!
  Mam 23 lata, na płycie znajdziecie 23 numery prosto od serducha, a płytę będzie mogli nabyć od 23 maja na stronie www.nowepokolenierapu.pl.
  Wyrzuciłem na tej płycie wszystko, co mnie gryzło przez te wszystkie lata tułaczki, nie nie jest to album, na którym płaczę. Zdaję sobie sprawę, że moja muzyka Wam pomaga i to jest dla mnie największe wyróżnienie ze wszystkich. Zapraszam do siebie na social media, gdzie na bieżąco o wszystkim będę Was informował.
  Razem z moim menadżerem Jarkiem Olszewskim (JaroFitLifeDe) i Dudkiem P56 doszliśmy do wniosku, że najwyższa pora, by już mieć coś swojego, dlatego też powstał mój kanał
  Uprzedzając Wasze pytania, nie odchodzę od P56 Label już zawsze dumnie będę nosił te logo, które darzę sentymentem, ale numery z płyty będą się pojawiały na dwóch kanałach na przemian.
  – mówi Ambitny Dzieciak.
 • Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, co teraz jaką czuję ulgę po tym, co wyrzuciłem z siebie. Namiastkę znajdziecie na promomixie wszystkich numerów, które znajdują się na kanale P56 LABEL. Kto zna to wie, że jak w coś wchodzę, to całym sercem. Dziękuję każdemu, kto dołożył cegiełkę do mojego pierwszego solowego albumu. – dodaje.

Więcej bieżących informacji znajdziecie w mediach społecznościowych:

2 KOMENTARZE

 1. On zjada tego całego Dudka i cała te P56 każdą ZWROTKĄ przecież. Młody zbuntowany, ale skilla ma trzeba przyznać. Płyta AMBITNY I INTRUZ TO BYŁ BY SZTOS
  oglądałem relacje jak kręcili klip od tamtej pory czekałem i się nie zawiodłem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ