fot. @ciociaewaaa_foto

Dla tych, którzy nie słyszeli jeszcze o RAP NOKAUT – jest to pierwsza polska liga battle rap w Polsce. To zawody, podczas których uczestnicy pojedynkują się (słownie) acapella, bez bitu. W przeciwieństwie do freestyle, zawodnicy przychodzą przygotowani. Za każdym razem swojego rywala znają od wielu tygodni. Mogą wcielić się w rolę detektywa, zajrzeć do życiorysów, napisać takie punche, którymi przejdą do historii polskiego rap battle, a następnie zejść ze sceny z tarczą, świętując swój triumf.

Za nami są już trzy edycje. Setki osób obserwowało walki na żywo. Miliony żyły poszczególnymi starciami w sieci. Aktualnie trwa promocja RAP NOKAUT 3. Świetną popularnością cieszy się pierwszy udostępniony pojedynek: Frosti Rege vs Oxon, który w 24h zgromadził ponad 100.000 odsłon.

Jak to wszystko, co aktualnie dzieje się wokół RAP NOKAUT komentują właściciele i organizatorzy?

  • Widząc energię ludzi, głód panczlajnów i oporową zajawkę, przyznaję – wzruszyłem się mocno, co też widać na video z walk. I choć walki ciągle się montują, my już planujemy RN4! – skomentował Maciej „Siwydym” Sęk dla rapnews.pl.
  • Trzecia edycja jest w końcu tym, o czym marzyłem. Umiejętności zawodników były na wysokim poziomie, tłum na koncercie robił ogień i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Te wyświetlenia potwierdzają nasze odczucia, że to była udana impreza i czuję z tego dużą satysfakcję. Dzięki wspólnikowi (pozdro Siwydym) oraz całej naszej rodzinie rapnews.pl osiągnęliśmy to, co założyliśmy. To wszystko dzięki ciężkiej pracy i włożonemu wysiłkowi w dążeniu do celu. Tworzymy historię i to dla nas energia do dalszych kroków. Rap Nokaut 4 będzie jeszcze lepszy, widzimy się 13-go czerwca w Iskrze! – powiedział z kolei Maxime „Polak78” Marcinkiewicz.
  • Jeszcze, z tego miejsca dziękuję osobie, która wymyśliła Rap Nokaut, wyłożyła kupę hajsu na pierwszą edycję i obdarzyła mnie zaufaniem w temacie wyprodukowania i reżyserowania kolejnych – dzięki Maxime Marcinkiewicz! – dodał Siwydym.

Ogłoszenie czwartej edycji RAP NOKAUT, to niejedyna niespodzianka, która przyszła do nas wraz z publikacją głównej walki RAP NOKAUT 3. W nadchodzącym czasie na kanał YouTube trafią kolejne ciekawe pojedynki, a także… wystartują eliminacje do czerwcowej odsłony polskiej ligi battle rap. Te będą wyjątkowe, ponieważ organizatorzy wpadli na kolejny innowacyjny pomysł. Jaki? Zapowiedzieli coś, czego w historii światowego battle rapu jeszcze nie było…

  • Jako Rapnews Media, główny i jedyny organizator Rap Nokaut, otworzyliśmy w centrum Warszawy studio do live streamingu, sprawdźcie podcast Rapnokaut, i w ramach eliminacji do RN4 planujemy coś, czego jeszcze nie było! Eliminacje na żywo ze studio, gdzie widzowie będą mogli podczas live’ów głosować i wybierać zawodników na RN4. Więcej info wkrótce. – przekazał Siwydym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ