ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ W KLIMACIE STARYCH DOBRYCH BITÓW Z LAT 80-90-2000. FOTOZ MUZ zagra dla Was numery, które każdy zna i pamięta, choć obecnie nie często można je usłyszeć na klubowych impreskach.Wystarczy wymienić takie składy jak KRISS KROSS, HOUSE OF PAIN, CYPRESS HILL, RUN DMC i odrazu wiadomo jakie nuty mamy na myśli. (Dla 15-stu wylosowanych osób przygotowaliśmy imprezowy bonusik! Więcej na ten temat znajdziecie pod opisem imprezy)

23.03.2013
BACK 2 BASE
HIP-HOP lata ’80-2000
set dj’ski: Fotoz Muz

klub BALSAM
ul.Racławicka 99
wjazd: free

Kto nie zna zbuntowanego refrenu z płyty EMINEMA „So, you can suck my dick if u dont like my shit(…)”, albo nie złamał sobie karku bujając głową do błyskawicznego flow BUSTA RHYMESA w numerze „Break Ya Neck?” A DR.DRE? Czemu zawsze na bibach puszczają tylko „The Next Episode” a tak kozacki numer jak „Forgout about Dre” został zapomniany? A kojarzysz takie numery jak „Troublesome’96” 2PACa? Albo bengery od legendarnego NATE DOGGa?

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania razem z Wami i Fotoz Muz’em, na imprezie gdzie usłyszycie konkretny HipHop. Ten HipHop, który jest szalony Jak Ol’Dirty Bastard i tkwi w naszych sercach od dawna.

Dodatkowych smaków do muzycznej podróży w czasie dostarczą nam inne czarne rytmy tamtych lat (funky,rnb,reggae,dancehall,urban music). Wiemy, że brakowało Wam imprez w takim stylu, dlatego widzimy się na miejscu.
Do zobaczenia!

IMPREZOWY BONUSIK: 
Dla 15-stu wylosowanych osób, które zapiszą się na wydarzenie,  polubią profil klubu Balsam oraz udostępnią go na swojej tablicy (fb) przygotowaliśmy ‚pakiety’ w postaci -3 welcome drinków, które można zamienić na 3 małe piwa- tak na dobry początek imprezy. Wylosowanych poinformujemy poprzez skrzynke meilową na fb:

wydarzenie: http://www.facebook.com/events/539668559398472/?fref=ts
profil klubu: http://www.facebook.com/KlubBals

PATRONI MEDIALNI:
RAP-NEWS.EURAPPORTAL.PLHIP-HOP.PL, RADIOREWERS.PL