Patent Event, MC Records oraz Klub HERKULESY  z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncert Premierowy TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” w Białymstoku. Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy nowego albumu wraz z gośćmi.

Gościnnie zagrają:
– LEGALNIE NIELEGALNI
– PRS
Support:
– Mały DZB
– Kimbo&Karlito
– Młody ZB
– R.I.P
AFTER PARTY: DJ  KRISO

 

Przed koncertem zapraszamy na spotkanie z TPSem w HEMPSZOP BIAŁYSTOK, ul. Zamenhoffa 22, od godz. 17:00
30  STYCZEŃ  2016 ( Sobota)
BIAŁYSTOK  – KLUB HERKULESY, ul. Mickiewicza 2a.
START – 20:00
Bilety dostępne w cenie 15 / 20 / 25 zł:
– Hempszop Białystok – Zamenhoffa 22.
– Ganja Mafia Shop – ul. Zamenhoffa 22.
– White Store ul .Lipowa
– Klub HERKULESY – ul: Mickiewicza 2a.

Osoby spoza Białegostoku mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę i miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.