Patent Event oraz WASABI CLUB z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncerty Premierowe TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” oraz NIZIOŁ „Pretekst” w Szczecinie. Artyści zagrają najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełne koncerty premierowe nowych albumów wraz z gośćmi.

Koncerty Premierowe:
– TPS ZDR „Wielokrotnie Karany”;
– NIZIOŁ „Pretekst” (SYNDYKAT);

Support:
– SPRZYMIERZENI;
– TKZetor/SAGE/Krimeson GRZ;
– MARCUSON
BEFORE AFTER: DJ HARD CUT / DJ MAJKI

Przed koncertem zapraszamy na spotkanie z TPSem i Niziołem w SALONIE STOPROCENT ENDORFINA, ul. KRZYWOUSTEGO 72 o godz. 17:00.

19 LUTY 2016 ( Piątek)
SZCZECIN – WASABI CLUB, ul. Kolumba 4
START: 20:00

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie: 25 / 30 / 35 zł w…
– SALON STOPROCENT ENDORFINA SZCZECIN;
– Sklep Andergrand;
– Prosto Shop Szczecin
– WASABI CLUB

Osoby spoza Szczecina mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com – prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

UWAGA:
– osoby niepełnoletnie powyżej 16. roku życia muszą mieć ze sobą zgodę opiekunów na uczestnictwo w wydarzeniu
– osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać podczas koncertu pod opieką osoby dorosłej.

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!
Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukazał się 30 października 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znaleźli się zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł.