Patent Event, MC Records oraz LIVE MIUSIC & CLUB z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncert Premierowy TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” w TORUNIU. Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy nowego albumu wraz z gośćmi.

Oprócz TPS’a zagrają również: WIESZAK ZDR, SERAF WOLA (BANDA UNIKAT), GRABA, KIZO, WZU
BEFORE AFTER: DJ  MAJKI / DJ GREEK

W dniu koncertu o godz. 17:00 spotkanie z fanami w skateshopie TKO SZOP (ul. Podmurna 34) – Zapraszamy!!!

12 MARZEC  2016 (sobota)
TORUŃ   – LIVE MUSIC & CLUB, Wysoka 2
START – 20:00

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie  25 zł
W dniu koncertu 30 zł.

Do nabycia:
– TKO SZOP (Ul. Podmurna 34),
– Studio tatuażu TKO TATTOO (Ul. Wybickiego 62)
– Klub LIVE Music&Club (ul. Wysoka 2) w godzinach od 20:00 – 3:00 w piątki i soboty.

UWAGA!!! (Istnieje możliwość zakupienia biletu „VIP” w cenie 50 zł. (liczba tych biletów jest ściśle ograniczona i są dostępne tylko w TKO SZOP)

Osoby spoza Torunia mogą zamawiać również bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ