Patent Event, MC Records oraz Klub HERKULESY  z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncert Premierowy TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” w Ciechanowie. Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy nowego albumu wraz z gośćmi.

Oprócz TPS’a zagrają również: WIESZAK ZDR, SERAF WOLA (BANDA UNIKAT).
Support: PSZCZOŁA, MINOKRYPT
BEFORE AFTER: DJ MAJKI

W dniu koncertu spotkanie z fanami w klubie po koncercie!

11 MARZEC  2016 (piątek)
CIECHANÓW – Fabryka Kultury ZGRZYT, Mikołajczyka 8A (wejście od ulicy Witosa).
START: 20:00

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 25 zł
W dniu koncertu 30 zł.

Do nabycia:
– Fabryka Kultury ZGRZYT
– Sklep MUZYCZNY  24
– Sklepy ALKOHOLOWY ŚWIAT
– ONLINE kontakt: bilety@zgrzyt.info

Osoby z poza Ciechanowa mogą zamawiać również bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop,m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ