Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, Live2Listen oraz ISKRA Pole Mokotowskie z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Palucha promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 09.04.2016r. w Warszawie.

Przedsprzedaż:
– California Skateshop
Biletomat.pl

Miejsce: ISKRA Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5, Warszawa
Start: 20:00
Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.

Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

Album “10/29”, który ukaże się 4 marca 2016 promują single:

Więcej informacji:
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/PaluchOfficial
– www.bashesh.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here