Patent Event oraz Klub BEDROOM  z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-new.eu na Koncerty Premierowe TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” oraz NIZIOŁ „Pretekst” w ŁODZI. Artyści  zagrają najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełne koncerty  premierowe nowych albumów wraz z gośćmi.

Koncerty główne:
– TPS ZDR „Wielokrotnie Karany”
– NIZIOŁ „Preteks”
Support:
– MOSPIN
– SEQUEL
– KURZY
– TALIB, SITAS, DOMINIK – SDL
BEFORE AFTER: DJ MAJKI

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

06 LUTY 2016 ( SOBOTA)
ŁÓDŹ– KLUB BEDROOM,  ul. Moniuszki 4 a.
START – 20:00
Spotkanie NIZIOŁa i TPSa z ludźmi odbędzie w Sklepie STREET WEAR, godz. 17:00, w dniu koncertu. Zapraszamy! Będziecie mogli przybić piątkę, zrobić zdjęcie, zdobyć autograf Wojtka i Tomka.

Bilety dostępne już w przedsprzedażny w cenie: 20 / 25 / 30 zł:
– SKLEP STREET WEAR – C.H. SUKCESJA ul.Politechniki 1
– Hempszop Łódź, ul. Nawrot 8,
– Nervous Shop, ul. Piotrkowska 80,
– Klub BEDROOM
+ (50 zł bilet VIP do nabycia tylko w STREET WEAR oraz on-line kontakt: patent.eventagencja@gmail.com)

Do nabycia podczas koncertu na stoisku TPS SHOP będą dostępne płyty: TPS „Trzeba Pomagać Swoim” oraz nowy album „Wielokrotnie Karany ” w promocyjnych cenach.

Zapraszamy!!!

Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.