Mitch Clips Management, Patent Event The Backstage Records oraz klub GRAFFITI z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncert Premierowy POLSKA WERSJA z nowego albumu ” NOTABENE ” w LUBLINIE. 

Artyści zagrają najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy z nowego albumu.

Koncerty główne: POLSKA WERSJA „NOTABENE”, DMK „OGIEŃ”
Gościnnie zagrają: Roman M, Triblant, Wyro / Sensej, Z Okna Bloku, Jeden Front, Hame / Igor / Saio
AFTER PARTY: DJ MAJKI, DJ SENSEI

02 KWIECIEŃ 2015 (sobota)
LUBLIN: KLUB – GRAFFITI  – Al. Piłsudskiego13
START: 20:00

Bilety dostępne od 24. grudnia w cenie 15 / 20 / 25 zł
Do nabycia:
– Podziemie Shop – ul. 1 Maja 43 / 1C
– BULL TRRROR – ul. Wróblewskiego 1
Klub GRAFFITI

Osoby spoza Lublina mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

POLSKA WERSJA „NOTABENE”
„Dużo się zmieniło i poszliśmy w przód co słychać po dwóch pierwszych singlach. Specjalnie opracowany set koncertowy nie zawiedzie nikogo” – powiedział Jano w jednym z wywiadów.

Od pierwszego krążka, który przyjął się fenomenalnie, minęło dużo czasu. Poprzednia trasa PW2015 zgromadziła tysiące fanów pod scenami kilkudziesięciu miast Polski i Europy. Zespół był zapraszany na największe festiwale Hip-hopowe. Teraz jest nowa płyta, nowe wyzwanie i nasi Fani, którzy czekają na koncert PW w każdym mieście Polski, ruszamy!

Polska Wersja wyrusza w trasę w nowym albumem, chociaż nie zabraknie oczywiście numerów z poprzedniej płyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here