fot. kadr z klipu

“Uciec stąd” – jest to pierwszy zwiastun nowego solowego krążka Imigranda, pt. “777”.

Wraz z premierą klipu, wystartowała również przedsprzedaż albumu, która dostępna jest po wypełnieniu formularza na forms.gle. Premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia br.

Nazwa albumu nie jest przypadkowa, za trzema siódemkami kryje się nieco złożona symbolika. Pierwszym znaczeniem “777” jest szczęście i moc, cyfra “7” sama w sobie symbolizuje szczęście, a zestawienie trzech takich cyfr oznaczać ma również powodzenie, świadomość siebie i swojej wewnętrznej wiedzy, oraz wewnętrzny spokój. “777”, to również fortuna, bo pod takim właśnie znakiem możemy wygrać największą ilość pieniędzy na dobrze znanych maszynach. Na koniec, trzecia, ostatnia odsłona “777” – to suma dodanych do siebie liczb, 7+7+7=21, czyli wiek w którym Imigrand wydaje tę płytę.

Na nadchodzącym albumie słuchacz może spodziewać się osobistych tekstów rapera traktujących o tematach przewijających się w symbolice płyty. Całość w formie świeżego, newschoolowego brzmienia, czego nie można powiedzieć o tekstach, które odbiegają od trendów nowego pokolenia.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ