fot. kadr z klipu

Ponad 7 lat temu miała miejsce premiera klipu „Dranie tak mają”, który wówczas promował trzeci solowy krążek Ś.P. Tomasza Chady „Jeden z Was”. Po tym czasie na kanale Step Records pojawił się on w nowej wersji, nagrany przez przedstawicieli starej szkoły: Hukosa i Cirę oraz reprezentantów newschool’u: Johna Mojo i Kubańczyka.

Teledysk promuje nadchodzący album „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”, który swoją premierę będzie mieć, podobnie jak film „Proceder”, już 15 listopada! Za produkcję utworu odpowiada RX – producent, który był współtwórcą dwóch albumów Chady. Klip został zrealizowany przez Tocannes Studio podczas pobytu całej ekipy w Szczyrku.

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

Więcej informacji o projekcie „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.