HOPSIN po raz pierwszy w Polsce w ramach THE HYPE 2016!

THE HYPE to impreza Open Air organizowana na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie 10 lipca 2016 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i bezkompromisowych raperów młodego pokolenia HOPSIN (USA) Obok niego na scenie zobaczymy również QUEBONAFIDE (PL) i innych wybranych artystów, którzy wpisują się w koncept The Hype! Szczegóły wkrótce… DOŁĄCZCIE do wydarzenia na facebooku.

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY w cenie 69 PLN (I pula): ZAMÓW!

Więcej informacji www.the-hype.pl

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii HOPSIN to jeden z najciekawszych i bezkompromisowych raperów młodego pokolenia, autor popularnego cyklu teledysków „Ill Mind of Hopsin”, Freshmen XXL 2012 obok Machine Gun Kelly, którego rok temu mieliśmy przyjemność gościć w Warszawie.

Były reprezentant Ruthless Records i Funk Volume, obecnie działający pod szyldem Undercover Prodigy, ma na koncie cztery albumy studyjne: “Gazing At The Moonlight”, “Raw”, “Knock Madness”, “Pound Syndrome” oraz mixtape “Haywire” (2009) zrealizowany we współpracy z raperem SwizZz, który ze strony DatPiff został ściągnięty 50 tys. razy w pierwszym tygodniu od wydania.

Pierwszy singiel “Sag My Pants” ZOBACZ! z płyty “Raw, ponad 39 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, w którym raper wyśmiewa takie sławy jak: Lil Wayne, Drake, Soulja Boy, Lupe Fiasco, Rick Ross i Tomica Wright, obecną właścicielkę Ruthless Records, sprawił, że o Hopsinie zaczął mówić cały świat. Piąta część cyklu „Ill Mind of Hopsin” wydana w 2012 roku osiągnęła ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube w trakcie pierwszych 24 godzin, obecnie liczba wyświetleń przekracza 59 mln.

Hopsin wystąpił na BET Cypher podczas 2012 BET Hip Hop Awards, obok SchoolBoy Q, Mac Miller i Mystikal. W 2015 roku single „Sag My Pants” i „Ill Mind of Hopsin 5” otrzymały złoty certyfikat RIAA. Najnowszy album Hopsina “Pound Syndrome” został wydany 24 lipca 2015 i zadebiutował na 17 miejscu Billboard 200 i sprzedał się w ilości 17,000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu od wydania.

Hopsin wystąpi w Polsce po raz pierwszy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ