fot. kadry z video

Wciąż na stronie Chillwagonu trwa przedsprzedaż limitowanego wydawnictwa ekipy prowadzonej przez Borixona! Pewne jest, że prędzej czy później „Złoty Drop” stanie się „złoty”. Dlaczego? Pierwsza wspólna płyta Borixona, ZetHa, Żabsona, Qry’ego, Kizo i ReTo – zostanie wytłoczona w ilości 15 tysięcy sztuk. Sprzedaż preorderów zapoczątkowana została przez „najtrudniejszą na świecie grę komputerową”.

Zanim nastąpi premiera tego bogatego projektu (6 grudnia), zobaczcie jego unboxing! Oprócz muzyki fani supergrupy znajdą, m.in.: wyjątkowe opakowanie, czyli „cybernetyczną zabawkę”; unikatowe karty z wszystkimi postaciami Chillwagonu; okulary VR, które przeniosą słuchaczy do… statku.

Co Wy na to?

  • Jeżeli chodzi o zawartość muzyczną, tutaj również możecie spodziewać się zaskoczenia. Single opublikowane dotychczas były jedynie trailerami właściwych utworów, które w rozbudowanej formie (dodatkowe zwrotki oraz aranżacje muzyczne) znajdą się na oficjalnym, debiutanckim wydawnictwie chillwagonu. To nie są remixy, to zupełnie nowa jakość i bezprecedensowe wydarzenie w całym muzycznym świecie. W tym momencie nie odkrywamy wszystkich kart, ale nie spodziewajcie się po chillwagonie, że wyda album na tradycyjnym nośniku. To nie w naszym stylu. chillwagon to wolna i niedopowiedziana forma. Nasza płyta ma być tego odzwierciedleniem, ponieważ od początku nadajemy do Was z cyberprzyszłości. – czytamy w opisie.