fot. łączona

Dziś, obiegły nas niespodziewane wieści, które zapewne nie tylko odbiją się szerokim echem w Polsce i Rosji, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

SINGIEL „MORYAK” JUŻ DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU! 

Sitek i Feduk nagrali wspólny utwór „Moryak”, którego premiera odbędzie się już jutro (09.04).

  • Mała niespodzianka. Jakiś czas temu dostałem telefon od menago, że jest temat zrobienia kawałka z Fedukiem. Chcieli, żebym dograł się do numeru „Moryak”. Dograłem zwrotkę i zamknęliśmy numer w październiku. Jest kwiecień, początek trasy koncertowej Fiodora po Polsce i najwyższy czas, żebyście usłyszeli „MORYAKA” z moim gościnnym udziałem. – przekazał Sitek na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Sitek – to wrocławski raper, mający na swoim koncie współpracę z wieloma czołowymi polskimi raperami, samemu stając się znaczącą postacią na polskiej scenie Hip-Hop. Nagrał on dotąd jedną solową płytę („Wielki sny”), która osiągnęła status platynowej płyty. W 2018 roku wziął udział w projekcie piwa marki EB „Tymczasem”, gdzie stworzył nową wersję kultowego utworu Sokoła WWO „Mogę wszystko”.

Feduk – jest jednym z najpopularniejszych raperów w Rosji. Dał się poznać słuchaczom kilka lat temu, tworząc utwór do soundtracku filmu „Wokół futbolu”. Sławę zawdzięcza jednak singlowi „Rozovoe vino” współtworzonym razem z Allj, który stał się wakacyjnym hymnem i hitem wszystkich dyskotek.

Artysta pochodzący z Rosji, za kilka dni pojawi się w Polsce na czterech koncertach:
– 10.04. Kraków
– 11.04. Wrocław
– 13.04. Warszawa
– 14.04. Gdańsk

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ