fot. kadr z klipu

07.07.2019 to wyjątkowa data w historii polskiego YT. Tego dnia wideoklip do utworu „Na szczycie” GrubSona przekroczył magiczną granicę 100 mln wyświetleń! To pierwszy polski teledysk hiphopowy, który osiągnął ten wynik.

Niespełna 10 lat po publikacji klipu do utworu „Na szczycie” licznik odtworzeń pod filmem w serwisie YouTube dobił do wyjątkowej granicy 100 mln. GrubSon jako pierwszy polski raper odnotował tę liczbę pod teledyskiem. Można tym samym powiedzieć, że jego numer jest aktualnie najpopularniejszym singlem w historii polskiego hip-hopu. Wideo promuje „O.R.S.”, czyli pokryty złotem debiutancki album artysty.

Rekordowy wynik „Na szczycie” to kolejny w ostatnim czasie wyjątkowy sukces wytwórni kierowanej przez Rahima. Podczas niedawnej gali rozdania nagród w ramach Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM aż 2 teledyski wyprodukowane przez MaxFloRec zostały wyróżnione statuetkami. Wśród laureatów YACH-ów znalazł się teledysk do „404” Pokahontaz i Kalibra 44 w reżyserii Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego nagrodzony w kategorii animacja. Obok niego za najlepszą kreację aktorską w teledysku do „Nie mieli farta” Skorupa & JazBrothers z gośc. udziałem Masi wyreżyserowanego przez Krzysztofa Kruka, nagrodę otrzymali Dominika Majewska i Mariusz Galilejczyk. Tegoroczna edycja Yach Film Festiwalu odbyła się drugiej połowie czerwca w Łodzi.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ