fot. arch. pryw.

Bezimienni to zespół, który przez kilkanaście ostatnich lat prężnie działał w środowisku hip-hopowym. Każdy z nas bardzo dobrze zna takie utwory, jak: „Strych”, „Lustro”, „Dobre chłopaki”, czy „Walka” – które niejednokrotnie wywoływały ciarki na skórze wszystkich słuchaczy.

Za niecałe trzy tygodnie dobiegnie końca pewien etap, bowiem: Ostry, Ryjek i Mara – postanowili przerwać muzyczną działalność składu Bezimienni. Dlaczego? Powody nie zostały jeszcze ujawnione, lecz w ostatnich latach raperzy byli skupieni na swoich solowych, bądź kooperacyjnych projektach. Ostry wydał album „Rysopis”. Mara połączył siły z Mikiem (MDM) oraz Lopezem (KLASYK), natomiast Ryjek szlifuje materiał na solową płytę „PTBJL: Po To By Jednoczyć Ludzi”.

Wyjątkowy koncert…

Bezimienni w godny sposób pożegnają się ze swoimi słuchaczami. Będzie to miało miejsce 23 czerwca Dni Bytomia:

  • 23 czerwca w Bytomiu odbędą się Dni Bytomia. Podczas tego wydarzenia na scenie swoje największe hity zagrają Bezimienni i to… w pełnym składzie! – Takim składem jeszcze nie udało się nam nigdy zagrać koncertu. Takim składem tak naprawdę nagraliśmy tylko pierwszą płytę w 2004 roku. I takim składem staniemy po raz ostatni i pierwszy na scenie podczas tegorocznych Dni Bytomia. 23.06.2019 (Niedziela) plac Sobieskiego! Załatwcie sobie wolne na poniedziałek. Pomagajcie w promocji. I zróbcie z nami zajebisty klimat! To już 15 lat od momentu założenia składu! – przekazał Ostry.

Dyskografia Bezimiennych: „Verba Veritatis” (debiutancki nielegal z 2004 roku) i cztery kolejne – już oficjalne – „Granda” (2006), „Walka” (2008), „Co mnie nie zabije to mnie wzmocni” (2011) i „5” (2016).