fot. okładka

Po 3 miesiącach od premiery projektu „CUT ADDIX3: TRILOGY”, DJ Ace postanowił nie zastopować swoich działań i przygotować kolejny muzyczny krążek. Na stronie internetowej www.cutaddix.com trwa sprzedaż preorderów turntablistycznego wydawnictwa – „LONG STORY SHORT”. Tym razem tylko na vinylu!

  • Całość to koncept, gdzie za pomocą cutów opowiedziana jest historia kultury hip-hop. Materiał przygotowany jest w formie audycji radiowej, którą prowadzi Hirek Wrona. Jednym z gości jest Ero JWP. Kolejni odsłaniani będą stopniowo. – czytamy w opisie.

„LSS” to koncepcyjna EP przygotowana przez DJ Ace’a. Opowiada o powstaniu i ewolucji kultury Hip-Hop, która w tym roku obchodzi swoje 46 urodziny.

Na materiał składa się 5 skreczowanych/ cutowanych utworów dedykowanych DJom, raperom i graficiarzom. Za produkcję każdego z nich odpowiada obecny od lat na rapowej scenie [???]. Całość prowadzona jest w formie audycji radiowej. Jej gospodarzem jest legendarny polski dziennikarz muzyczny, oraz promotor kultury, Hirek Wrona. Gościnnie, w utworach „50/50” oraz „NOwadays” zwrotki położyli kolejno [???] i [???]. Na winylu znalazły się również acapelle do obydwu z nich.

TRACKLISTA:
A1: Skit 1
A2: Long Story Short
A3: Skit 2
A4: TAKI183 (Graffiti Tribute)
A5: Skit 3
A6: Grand Kool Flash

B1: Skit 4
B2: 50/50 feat.???
B3: Skit 5
B4: NOwadays feat.???
B5: Skit 6
B6: 50/50 Acapella
B7: Nowadays Acapella

Oprawa Graficzna: Sebastian Cencyk
Tagi: Johnny Lemonade
Miks/ Mastering: ???
Miks/ Mastering: Michał Dworzyński w Cyklon Studio (Skit 1-6)