fot. @ciociaewaaa_foto

Wczoraj (15.06), minął dokładnie rok od premiery debiutanckiego solowego albumu HNL-a, zatytułowanego „Mej duszy dziecko”. Okazał się on jednym z najlepszych rapowych materiałów w Polsce, czego dowodami są, m.in.: znakomita sprzedaż fizycznych nośników (uzyskanie statusu platynowej płyty) oraz odsłuch poszczególnych singli w serwisach cyfrowych: „W drogę” – ponad 18,5mln wyświetleń, „Kwestia podejścia” – blisko 8mln, natomiast „Gdzie jest mój majk” i „Tabula rasa” ok. 7mln.

Czas na PW3 i… następce „Mej duszy dziecko”?

Jano i Hinol zapowiedzieli już, że powstanie ich kolejna wspólna płyta. Raperzy pod szyldem Polskiej Wersji, wydali dotąd dwa legalne projekty: „Powrót do przeszłości” i „Notabene”. – Nie ma co stać w miejscu i patrzeć. Trzeba robić już nowe rzeczy. Myślę, że jest to dla mnie i dla Hinola moment, w którym ta płyta zrobi to, o czym zawsze marzyliśmy. – powiedział niedawno Jano w rozmowie dla NovyTV.

Czy „PW3” to jedyny krążek, w prace nad którym zaangażuje się Hinol w najbliższych miesiącach? Warszawski raper umieścił właśnie na Instagramie wpis, który może oznaczać, że poświęci swój czas także na następce „Mej duszy dziecko”: – Rok od premiery „MDD”. Płytka już dawno pokryła się platyną. Dziękuję. Ci co mnie znają, to wiedzą, że nie robię tego dla poklasku, ani po to, żeby być fajnym… Musi mi się nazbierać, żebym coś napisał, bo nigdy nie lałem wody na trackach. 2018 był to dla mnie bardzo przełomowy rok, pełen zmian i przeżyć… Najwyższa pora, wziąć się za coś nowego. – przekazał.