fot. @ciociaewaaa_foto

Kilka dni temu Polska Wersja odebrała w Warszawie złote i platynowe płyty za swoje muzyczne projekty. W pewnym sensie zamknęli pewien rozdział i wkrótce rozdadzą nowe karty. Powoli kończy się remont ich nowego studia, a to oznacza, że czas na przygotowywanie kolejnych albumów!

W marcu 2020 roku miną cztery lata od premiery ostatniej wspólnej płyty Jano i Hinola zatytułowanej „Notabene”. Ukazała się ona nakładem DistrictAREA. Następnie raperzy zabrali się za solowe krążki. Jano wydał dwa: „Senną powiekę” i „Inną wizję”, a Hinol wypuścił „Mej duszy dziecko”. Kolejnym etapem będzie PW3. To pewne!

  • Tworzymy studio i mamy w planach zrobić w tym studiu jak najwięcej płyt. Zobaczymy, jak to będzie tam szło. Mamy jakieś pomysły, bity i jak tylko studio się otworzy, to na pewno zaczniemy działać i będziemy informować, co tam z tego się wykluje. Nie ma żadnego parcia, robimy solówki, wspólne płyty. Ważne, żeby to wszystko się kręciło. Dawno nic nie robiliśmy, więc na pewno mamy w planach wspólną płytę! Myślę, że ludzie na to czekają. – powiedział Jano w rozmowie przeprowadzonej przez Zuchchłopak dla kmwtv.
  • Ruszamy pełną parą. Co będzie, to będzie. Ja myślę, że parę płyt Polskiej Wersji i solówki tam powstaną. – dodał Hinol.