fot. kadr z klipu "Gdzie jest mój majk"

Dość niespodziewanie w jednym z teledysków promujących debiutancki krążek reprezentanta składu Polska Wersja, pt. „Mej duszy dziecko” pojawił się Damian Janikowski. Jest to znany polski zapaśnik, który może pochwalić się wieloma znakomitymi osiągnięciami, przede wszystkim brązowym medalem igrzysk olimpijskich w Londynie. Od dwóch lat jest zawodnikiem mieszanych sztuk walk (MMA), walczącym dla polskiej federacji KSW. Przez ten czas stoczył trzy walki, z których ani razu nie schodził pokonany. Zwyciężył w starciach z: Julio Gallegosem, Antonim Chmielewskim i Yannickiem Bahatim.

Hinol w najnowszej rozmowie z portalem RapNews.pl, opowiedział genezę podjęcia współpracy ze sportowcem pochodzącym z Wrocławia: „Było to, kiedy jechaliśmy w Bieszczady kręcić klip do utworu, pt. „W drogę”. Jechaliśmy sami z ML Filmz (realizator teledysków – przyp. red. RapNews.pl) i rozkminialiśmy, że 'Janikowski taki podobny' – i wtedy padł pomysł, aby zaprosić Damiana Janikowskiego do klipu” – opowiada raper.

Zacząłem rozkminiać, żeby nagrać specjalny kawałek, w którym pokażemy, np. złe priorytety, że ja wykonuję moje zajęcia, on moje, obu nam nie wychodzi i dopiero później się spotykamy i wszystko nabiera koloru, bo wreszcie zaczynamy zajmować się tym, do czego jesteśmy stworzeni” – mówi HNL, jednocześnie dodając, że miał już stworzony utwór, pt. „Gdzie jest mój majk”, który idealnie wpasował się w tę tematykę.

W jaki sposób skontaktował się z Damianem Janikowskim? „Napisałem osobiście do Damiana na Instagramie, a że on jest normalny chłopak to odpisał i jakoś się dogadaliśmy” – wspomina na koniec rozmowy z RapNews.pl, Hinol.

A Wam podoba się utwór i klip, pt. „Gdzie jest mój majk? Zachęcamy do zostawienia komentarza na fanpage oraz RapNews.pl.

TELEDYSK: „GDZIE JEST MÓJ MAJK” – HINOL POLSKA WERSJA | OBEJRZYJ!