fot. kadr z klipu

Świetnie znany wszystkim maniakom nowoczesnego podejścia do rapu Travis Scott zaprezentował nowy kawałek „Highest In The Room”.

Fani artysty z Houston początkowo mogli usłyszeć utwór wyłącznie w kampanii reklamowej kosmetyków Kylie Jenner i na kilku koncertach, w tym podczas jego wizyty na Openerze. To psychodeliczna melodia, która została okraszona genialnym teledyskiem stworzonym przez Dave’a Mayersa, który współpracował z  samym La Flamem. Dave to człowiek, który był odpowiedzialny za obrazki do „Sicko Mode”, ale także za klipy Jaya-Z, Britney Spears, Lil Wayne’a, Kendricka Lamara, P!nk czy Justina TImberlake”a. W ciągu pierwszych kilku godzin od premiery teledysk został odtworzony ponad 1.5 miliona razy. To pierwszy oficjalny track Travisa od wydania krążka „Astroworld”, który w Polsce pokrył się złotem.

Do tej pory dwa single, które z niego pochodzą – „Sicko Mode” i „Butterfly Effect”, zostały nagrodzone także platynowym wyróżnieniem. Czy „Highest In The Room” im dorówna? Przekonajcie się sami słuchając piosenki w serwisach streamingowych i na YouTube.

Travis Scott został także nominowany do nagrody MTV European Music Award w kategorii Best Hip-Hop i Best Live. Już 3 listopada będziemy mogli się przekonać, czy udało mu się pokonać konkurencje.