fot. kadr z klipu

„Wiara” – jest to drugi singiel promujący LP Herona & Bedona, pt. „Betonowe R.N.B.”. Gościnnie udzielił się Daniel Warakomski, dzięki któremu numer nabrał bardziej rockowego sznytu.

„Betonowe R.N.B. (Rap No Bullshit)” – to LP, które zostało stworzone na popularnej ostatnimi czasy bazie Raper/Producent. Bedone odpowiada za wszystkie kompozycje: miks, mastering, realizacja wokali, aranżacje, a także dograł na płytę wszystkie żywe instrumenty. Heron ze swej strony zadbał o warstwę liryczną, gości, pomysły na numery. Płyta jest przekrojem pozornie różniących się od siebie kompozycji, od typowych oldschoolowo brzmiących 90-tek, przez spokojne brzmienia gitar i śpiewane refreny do nowoszkolnych 140-stek. Jednak jest jeden wspólny element – cała warstwa tekstowa to trueschoolowy „real talk” i chociaż momentami delikatnie łagodnieje lub odrobinę zwalnia, każdy tekst to logiczne, dobrze poskładane wersy o czymś. Na płycie udziela się kilku zaproszonych gości, jak: Pih, Kafar Dixon37, Kulas NBF, D.2.1., Daniel Warakomski.

Betonowe R.N.B. ukaże się nakładem Empire Music Studio jeszcze w tym roku!

Bio: Heron MyWyMy pochodzi z Przemyśla (podkarpacie). Raper obecnie mieszka i tworzy w UK. W swoim Raperskim CV ma na koncie 6 fizycznych albumów: Odyseja 213, M.P.N.T., HerKulas, Nowy Testament, HerKulas2, Stary Testament oraz kilka mixtape’ow, które ukazały się w sieci: WyGrzew, WyGrzeW2, Burza Muzgów.

Kojarzony jest również z jego tak zwanymi Luuźnymi 16stkami, które konsekwetnie przemyca do sieci od kilku lat. 16stki te przyniosły mu dość dużą popularność w środowisku undergroundowym i nie tylko.

Charakteryzują go dość mocne dosadne wersy i mocny zachrypnięty wokal, jednak stylowo nie ogranicza się tylko do jednego rodzaju brzmienia. Najmocniej jednak upodobał sobie tak zwane staroszkolne produkcje, bardzo często są to boombapowe i mocno stylizowane na lata 90te bity, które okrasza dokładnie i równo poskładanymi wersami. Jednak możemy go też usłyszeć na spokojniejszych kompozycjach, bitach trapowych, crunkowych, grime czy też na wpadających w ucho melodyjnych brzmieniach mocno podchodzących pod typowe R&B. W każdej z tych stylówek Heron czuje się doskonale, aczkolwiek treść numerów nie zmienia się wraz ze stylem. Heron trzyma się mocno truschoolowej treści, która momentami przeplatana jest typowym Braggadacio, sam Artysta nazywa ten styl HardBragga. MyWyMy ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Pih, Shellerini, Ry23, Rafi, Kaczor oraz niezliczona wręcz ilość gościnnych zwrotek dogranych dla undergroundowych artystów. Jego kolejny album a zarazem pierwszy “legalny debiut “ nosi tytuł Betonowe R.N.B. w domyśle (Rap No Bulshit ), to LP powstało w całości w studio lesero prod. pod okiem Bedona. Bedone jest także producentem wszystkich bitów, aranżacji oraz producentem wykonawczym tego materiału. Materiał ten jak mówi sam artysta jest “przekrojem różnorodnych brzmień i chyba najbardziej barwną plytą w mojej dotychczasowej karierze“.