fot. @ciociaewaaa_foto

Trwa jesienna trasa koncertowa ekipy Hemp Gru, która rozpoczęła się 21 września w Poznaniu. Wówczas legendarna warszawska formacja zagrała podczas Hip-Hop Fever 2/43. urodzinach Peji. Kolejnym przystankiem na drodze była Częstochowa. Gdzie niebawem wystąpią Bilon, Wilku, Żary, Szwed SWD i DJ Cent?

Najbliżej na radarze są dwie miejscowości: Tychy i Rzeszów. To właśnie w tych miastach artyści zaprezentują swoim fanom największe hity powstałe przez ponad 20 lat działalności muzycznej oraz utwory z najnowszego wydawnictwa, jakim jest „ETER”.

Bilety na poszczególne wydarzenia są dostępne na stronie goingapp.pl.

View this post on Instagram

TYCHY + RZESZÓW: Trwa jesienna trasa koncertowa ekipy Hemp Gru, która rozpoczęła się 21 września w Poznaniu. Wówczas legendarna warszawska formacja zagrała podczas Hip-Hop Fever 2/43. urodzinach Peji. Kolejnym przystankiem na drodze była Częstochowa. Gdzie niebawem wystąpią Bilon, Wilku, Żary, Szwed SWD i DJ Cent? Najbliżej na radarze są dwie miejscowości: Tychy i Rzeszów. To właśnie w tych miastach artyści zaprezentują swoim fanom największe hity powstałe przez ponad 20 lat działalności muzycznej oraz utwory z najnowszego wydawnictwa, jakim jest "ETER". ▫ 11.10 – Tychy; ▫ 12.10 – Rzeszów ⤵ Bilety na poszczególne wydarzenia są dostępne na stronie goingapp.pl. ➡ rapnews.pl 📰 #polskihiphop #polskirap #rapwpolsce #polishrap #rapnews #rapnewseu #rapnewspl #hiphoplife #hiphop #rap #socialmedia #news #poland #polska #muzyka #music #hempgru #eter #diilgang #rzeszów #tychy

A post shared by RAPNEWS.PL (@rapnewspl) on